Wczytuję dane...

Puzzle logiczne Vario

Model:  2170/1400877
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
5 szt.
348,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Solidna drewniana rama, w której umieszczono trzy różne zadania logiczne, różniące się stopniem trudności i wymaganiami. Zawsze używane są te same elementy układanki wykonane z litego drewna bukowego w wyraźnych, pięknych kolorach. Czerwone, zielone i żółte elementy układanki mają różne kontury i są precyzyjnie rozmieszczone wokół czterech mniejszych, geometrycznych drewnianych kształtów, tworząc zamkniętą kolorową powierzchnię.

Z jednej strony ramy gry, położenie tych 4 kształtów jest stałe, a "układanie puzzli" wymaga między innymi umiejętności percepcji wzrokowej, uwagi i koordynacji ruchowej.

Na odwrotnej stronie 4 figury geometryczne i elementy układanki muszą być ułożone dowolnie. Wymaga to dodatkowego łączenia, wypróbowywania, porównywania i rozpoznawania połączeń. Również na odwrocie znajduje się wąska, wgłębiona ramka. Tutaj można spróbować złożyć puzzle i figury geometryczne w swego rodzaju "kształt 3D" na krawędzi i stojąc swobodnie. Wymaga to dodatkowej koncentracji, umiejętności i cierpliwości.

Plansza do gry to solidna drewniana rama, ok. 30 × 27 cm, 4 cm wysokości, z jedną powierzchnią do gry z przodu i jedną z tyłu. 9 elementów układanki z glazurowanego drewna bukowego, 3 czerwone, 3 zielone i 3 żółte (ok. 8 × 8 Ø 1,5 cm), są wyprofilowane po bokach i leżą płasko wokół 4 figur geometrycznych z drewna bukowego. Dla dzieci od 5 lat.

Wspiera: percepcję, uwagę wzrokową, koordynację ruchową, rozpoznawanie, porównywanie, łączenie, pamięć wzrokową, sprawność manualną, koncentrację, cierpliwość.

Obszar: zabawa i dydaktyka/edukacja, terapia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...